Svatební focení 2020

Termíny se rychle plní, proto pokud chcete v tomto roce nafotit svatbu, napište mi co nejdříve.

Každá svatba je individuální, kolik času spolu strávíme a co všechno budeme fotit, je jen a jen na vás. Níže najdete přehled všeho, co můžeme během svatebního dne zachytit.

Rezervujte si termín svatebního focení

 • Přípravy

  Přípravy

  Nejvíce "dobrovolnou" částí focení svatebního dne je moje přítomnost u příprav. Jsem s vámi od prvního tahu štětcem až po přerod v princeznu nebo prince.


  Fotky z příprav zveřejňuji ve velmi, velmi omezeném množství a nikdy vás nebudou zobrazovat nelichotivě.

 • Obřad

  Obřad

  U obřadu samozřejmě nemůžu chybět. Zachytím emoce vaše i svatebčanů a všechny důležité momenty jako první polibek, navlékání prstýnků, podpisy listin.


  Na místě konání obřadu jsem vždy ráda dříve. Místo si projdu a domluvím se s oddávajícím, kde se můžu a nemůžu pohybovat.

 • Novomanželé

  Novomanželské focení

  Na místě dle vašeho výběru nafotíme po obřadu novomanželské a skupinové fotky. Ty pak nejčastěji ozdobí rodinné rámečky. :)


  Na párové focení je dobré vyčlenit si alespoň hodinu času, v závislosti na místě a počtu skupinek i více.

 • Hostina

  Hostina

  Na hostině se věnuji zachycení výzdoby, dortu, společného jídla novomanželů a přípitkům.


  V této fázi svatebního dne začínají větší roli hrát také svatební hosté, které velmi ráda fotím poté, co z nich opadne stres z obřadu. Nikdy nefotím hosty přímo při jídle, vyjma novomanželů a polévky. :)

 • Afterparty

  Afterparty

  Sem spadá házení kyticí, svatební zvyky a hry a samozřejmě i první tanec novomanželů. U něj focení zpravidla končí, ale ráda s vámi zůstanu déle a zachytím i další veselí.


  Focení doporučuji ukončit v rozumnou hodinu, než začne být hostům velký foťák nepříjemný. Vše ale záleží na vašem harmonogramu a naturelu svatebčanů.